بالاخره انتظارها به پایان رسید و سامسونگ بروز رسانی آندروید ۴ — که ظاهراً با معرفی هر نسخه از آندروید بیشتر زمان می‌برد — را برای سامسونگ گلکسی نوت آماده و دیروز در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۲ منتشر نمود.

همان طور که می‌دانید نسخه ۴ آندروید به نحوی مهم‌ترین و متفاوت‌ترین نسخه آندروید عرضه شده برای اسمارت فون ها محسوب می‌شود و گلکسی نوت که قبل از معرفی گلکسی اس ۳ برترین اسمارت فون شرکت سامسونگ محسوب می‌شد، با وجود گذشت بیش از ۶ ماه از تاریخ معرفی آندروید ۴، از این نسخه محروم مانده بود.

اما طبق اخبار منتشر شده این بروز رسانی برای دارندگان گلکسی نوت در سطح جهان آماده دانلود است، هرچند که به دلیل مشخص نبودن وضعیت انتشار و نبود زمان‌بندی، احتمالاً کاربران این بروز رسانی ها را در زمان‌های متفاوت در یافت می‌کنند. البته اگر Notification یا هشدار مربوط به بروز رسانی را تا کنون دریافت نکرده‌اید، می‌توانید برنامه Samsung Kies را نیز چک کرده تا از آماده نبودن این بروز رسانی برای گلکسی نوت مطمئن شوید.

این بروز رسانی، نسخه ۴ سیستم عامل آندروید به همراه پوسته اختصاصی سامسونگ با نام TouchWiz را برای شما به ارمغان می‌آورد که خود شامل تغییرات و بهبود های بسیاری خواهد شد. البته سامسونگ در کنار تغییرات آندروید ۴، امکاناتی را نیز در خصوص برنامه های اختصاصی گلکسی نوت اضافه نموده که شامل افزایش قابلیت های برنامه های مرتبط با S Pen می شود.

برچسب ها

دیدگاه کاربران