با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌های جدید اپل، هرروز شاهد خبرهای بیشتری از این دیوایس‌های جدید هستیم. این شرکت هرسال در ماه سپتامبر رویداد بزرگ خود را برگزار می‌کند. این روزها شایعات زیادی در مورد نحوه خرید آیفون ۶s و ۶s Plus به گوش می‌رسد. امروز نیز تصویر جدیدی افشا شده که به اپراتور فرانسوی فروش این گوشی‌ها مربوط می‌شود.

پیش‌فروش آیفون‌های جدید از 11 سپتامبر آغاز می‌شود

این طور ادعا شده که اپراتور مذکور به کارمندان خود اعلام کرده است پیش‌فروش آیفون‌های جدید از یازدهم سپتامبر آغاز می‌شود. روز یازدهم سپتامبر روز جمعه می‌شود که با روال گذشته اپل سازگار است، به همین دلیل صحت این خبر بسیار محتمل است. اگر اپل مراسم خود را نیز طبق روال گذشته پیش ببرد، احتمالا هشتم یا نهم سپتامبر شاهد رویداد معرفی این دیوایس‌ها خواهیم بود.

از طرف دیگر در دسترس قرار گرفتن عمومی این گوشی، که بخشی از موج اول عرضه گوشی است، با توجه به برنامه‌های سال‌های گذشته اپل احتمالا از ۱۸ سپتامبر آغاز می‌شود و کاربران از این تاریخ می‌توانند اقدام به خرید آیفون‌های جدید کنند.

گفته می‌شود آیفون‌های جدید به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، تراشه جدید A9 و ۲ گیگابایت حافظه رم مجهزند و همچنین نمایشگر آنها از ویژگی Force Touch پشتیبانی می‌کند. درحقیقت اگر تغییرات این چنینی در آیفون جدید اپل دیده نشود، باید گفت که تفاوت چندانی با نسل قبلی خود ندارد.