اگر از طرفداران بلک بری باشید احتمالا از شکل و شمایل منحصر‌به‌فرد پریو راضی هستید اما شاید دوست داشته باشید بلک‌بری جذاب‌تری در دست داشته باشید. خب! برای این مسئله نیز راه‌حلی وجود دارد. کارالوکس (شرکتی در ویتنام) این کار را برای شما انجام می‌دهد و قول می‌دهد بلک بری پریوی به شما ارائه کند که از دیدن آن متعجب و شگفت زده شوید.

کارالوکس می‌گوید برخلاف سایر بلک‌بری‌های، تفکیک پریو بسیار سخت و زمان‌بر است. شاید این سوال در ذهنتان پیش آید چرا کارالوکس پریو را تفکیک قطعه می‌کند؟ کارالوکس این کار را در جهت زیبا‌تر کردن پریو انجام می‌دهد. پس از تفکیک قطعات پریو، این محصول با طلای ۲۴ عیار تزئین می‌شود تا زیبایی دوچندانی پیدا کند. فرایند تفکیک حدود ۲ ساعت زمان خواهد برد و ۴ ساعت طول می‌کشد تا پریو با طلاعی ۲۴ عیار تزئین شود. البته در این فرآیند از ۱۰ روال مختلف استفاده می‌شود تا مشکلی در این امر پیش نیاید.

قیمت پریو در ویتنام ۳۵۵ دلار است پس از فرایند تبدیل پریو به پریو طلایی قیمت این محصول در ویتنام به ۱۱۱۱ دلار می‌رسد. البته اگر کاربران بین‌المللی بخواهند پریو طلایی داشته باشند باید ۱۳۵۰ دلار بابتش هزینه کنند.