شایعات در مورد آیفون ۵ روزبه‌روز در حال افزایش است و در تازه‌ترین شایعه در این خصوص، وب‌سایت iLounge که پیش‌بینی درست این وب‌سایت در مورد آی‌پد در سابقه آن دیده می‌شود ادعا کرده که آیفون بعدی اپل نازک‌تر و بلندتر از آیفون فعلی بوده و اپل برای اولین بار رادیو را نیز در آن بکار گرفته است.

به گزارش فارنت، این وب‌سایت با استناد به منابعی که نامی از آنها نبرده است آورده است که آیفون نسل ششم دارای ابعاد تقریبی ۱۲۵ در ۵۸.۵ در ۷.۴ میلیمتر است که این به معنای پرش ۱۰ میلیمتری در ارتفاع و کاهش ضخامت تقریبا ۲ میلیمتری است.

این وب‌سایت در ادامه به نقل از این منابع تاکید کرده است که آیفون بعدی دارای عرضی مشابه آیفون فعلی است و علاوه بر این اپل یک تغییر جزئی نیز به آیفون جدید افزوده که شامل اضافه‌کردن پنل فلزی جدید به قسمت مرکزی پشت آیفون است.

اگر این ادعا درست باشد مهمترین تغییر بدون شک صفحه نمایش ۴ اینچی است که حاکی از پایان آرمان استیو جابز در نگهداشتن ابعاد صفحه نمایش در ابعاد فعلی و تغییر ابعاد صفحه نمایش آیفون برای اولین بار بعد از معرفی در سال ۲۰۰۷ است.

این وب‌سایت همچنین اعلام کرده که بر این باور است که اتصال داک آیفون نیز دارای پین‌های کمتری در حدود ۱۶ پین به جای ۳۰ پین است. باور کردن تمامی این ادعاها با هم کمی سخت است تا نظر شما چه باشد؟

برچسب ها

دیدگاه کاربران