آیفون ۶ و ۶ پلاس که ۳ روز پیش در کنفرانسی توسط اپل رونمایی شدند از امروز یعنی ۱۲ سپتامبر قابل پیش خرید هستند. بنا بر تاریخی که اپل در کنفرانس اعلام کرد کاربران در کشورهای آمریکا، انگلستان، استرلیا، فرانسه، کانادا، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن و سنگاپور از امروز می‌توانند آیفون ۶ و ۶ پلاس را به همراه قاب‌هایی که توسط اپل برای آن‌ها عرضه می‌شود از سایت اپل استور پیش خرید کنند.
اما استقبال از آیفون‌های جدید به قدری بوده است که در برخی کشورها بعضی از مدل‌ها در دقایق اولیه پیش فروش تمام شد و در برخی کشورها نیز سایت اپل استور از دسترس خارج شده است. همچنین زمان ارسال قاب‌های آیفون نیز به علت سفارش زیاد هم اکنون به ۲ تا ۳ هفته رسیده که نشان از تمام شدن موجودی آن در انبارهای اپل دارد.

قیمت حجم‌های مختلف آیفون ۶ به صورت قراردادی با اپراتور به ترتیب ۱۹۹، ۲۹۹ و ۳۹۹ دلار خواهد بود و به همین ترتیب آیفون ۶ پلاس نیز در حجم‌های مختلف با قیمت ۲۹۹، ۳۹۹ و ۴۹۹ دلار عرضه می‌شود. همچنین آیفون‌های جدید به صورت آنلاک نیز با قیمت‌های ۶۵۰، ۷۵۰ و ۸۵۰ دلار برای حجم‌های مختلف آیفون ۶ و ۷۵۰، ۸۵۰ و ۹۵۰ دلار برای حجم‌های مختلف آیفون ۶ پلاس عرضه می‌شوند.