بنابرخبرهای تأیید نشده‌ای، ظاهرا ال جی قصد دارد پرچمدار جدید خود را در رقابت مستقیم با گلکسی نوت سامسونگ به بازار عرضه کند. پرچمدار LG G4 که در سال ۲۰۱۵ معرفی خواهد شد یک قلم مخصوص در اختیار دارد که قابلیت‌هایی شبیه به قابلیت‌های سری نوت سامسونگ را به آن می‌بخشد.
G4 صفحه نمایش ۵٫۳ اینچی از نوع QHD دارد که درست همانند G3 دارای حداقل حاشیه با لبه‌های تلفن است. پردازنده آن Snapdragon 810 خواهد بود که در کنار آن ۴ گیگابایت رم قرار می‌گیرد. این گوشی در مدل‌های ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه می‌شود و از کارت حافظه جانبی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

پرچمدار جدید LG با نام LG G4 رقیب اصلی Note 4 سامسونگ به بازار می آید!

ال جی ماه گذشته پتنتی تحت عنوان LG G Pen را به ثبت رساند که قلمی بسیار شبیه سازی شده به S Pen سامسونگ است. این قلم قابلیت‌های نرم افزاری متعددی دارد و می‌تواند در انجام کارهایی که با مالتی تسکینگ مرتبط است عملکرد خیلی خوبی داشته باشد.
در حالی که مدارک معتبری برای اثبات این شایعات در دست نیست اما در هر صورت دور از احتمال نیست که ال جی قصد داشته باشد با پرچمدار جدید خود جایگاه گلکسی نوت، از رقیب هموطن خود را به چالش بکشد. تا نمایشگاه MWC 2015 در بارسلون زمان زیادی باقی مانده و مسلما با اخبار